Belediyeler İçin

 Örnek Site : http://www.gundogmus.bel.tr/ 

Daha önce onlarca belediyeye yapmış olduğumuz Belediyeler için özel web sayfası ve profesyonel yönetim paneli, geliştirilerek güncel teknolojiye uygun hale getirilmiştir. Yani Responsive tasarım diye adlandırılan ve tüm cihazlarda (PC, Mobil veya Tablet) uygun görünüm sağlayan sistem haline getirilmiştir.
 
Belediyeler için Özel tasarlanmış olan bu yapıda içerik olarak şunlar mevcuttur;
Belediye Başkanı Köşesi, Hızlı Menüler, Hızlı Linkler, Üst Menüleri, Yan Menüler, Site Modülleri (İçerik Sayfaları, Projeler, İhaleler, Haberler, Eski Belediye Başkanları, Foto Galeri, Video Galeri, Dökümanlar, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Tarihi, İlçe Tarihi, Organizasyon Şeması, Belediye Birimleri, Bilgi Edinme, Telefon Rehberi, Nöbetçi Eczaneler, Şehitlerimiz, Gazilerimiz, Vefat Edenler, İlçeye ait sosyal, kültürel, coğrafi v.s. genel bilgiler.) ve bu modüllerin tüm menülerle entegrasyonu.
 
Zenginleştirilmiş ve dinamik içeriği sayesinde tüm il veya ilçe belediyelerine özel olarak uyarlanabilir. Tasarımın rengi ve görsel duruşu il veya ilçenin coğrafi renklerine göre uyarlanarak o bölgenin temsili sağlanacaktır.

 

TOP